Про компанію

Підприємство «ЕФЕ Бетон» є частиною міжнародної компанії «ОНУР» (Туреччина), що працює в будівельному секторі.

«ЕФЕ Бетон» почало свою роботу в 2013 році і вже за короткий час вийшло в лідери серед виробників товарного бетону у Львівському регіоні. Запорукою такого результату стали наступні фактори:

 • змонтовані 3 сучасні бетонно-змішувальні  заводи з комп’ютерним дозуванням виробництва «Naсe» та «Ozfen» (Туреччина) з сумарною продуктивністю 350 м3/ год.;
 • підібраний кваліфікований персонал;
 • придбані 30 нових автобетонозмішувачів MAN (9-12 м3);
 • придбані 3 автобетононасоси з максимальною зоною досяжності по вертикалі 56м, 49м та 38м.
 • для забезпечення надійності процесу постачання матеріалів було придбано 3 цементовози MAN, та 10 самоскидів Mercedes (для перевезення піску);
 • лабораторія акредитована та оснащена всім необхідним для постійного контролю.

(Українська)

Три сучасні заводи

Бетонно-змішувальні заводи з комп’ютерним дозуванням виробництва «Nace» та «Ozfen» (Туреччина) з сумарною продуктивністю 350 м3/год.

(Українська)

Нова автотехніка

Автобетонозмішувачі MAN (9-12 м3), автобетононасоси з досяжністю по висоті до 56 м, цементовози MAN, самоскиди Mercedes для постачання матеріалів.

(Українська)

Власна лабораторія

Сучасна лабораторія, яка акредитована та оснащена всім необхідним обладнанням для постійного контролю якості продукції.

(Українська)

Мобільний бетонний завод

Продуктивність – 50 м3/год, може бути змонтований практично біля будь-якого будівельного майданчика з потребою в бетоні від 20 000 м3.

Img

(Українська) Етапи розвитку компанії

 • (Українська) 2013 р. - було змонтоване і введене в експлуатацію високопродуктивне обладнання по виготовленню кілець каналізаційних діаметром від 0,7м до 2м, та висотою від 0,3м до 1м. Щоденна кількість вироблених стандартних кілець, діаметром наприклад 1м, може досягати 50 шт.
 • (Українська) 2014 р. - компанія розпочала виробництво залізобетонних трамвайних плит для реконструкції трамвайних шляхів м. Львова (проект фінансується ЄБРР). Збудований окремий цех для виробництва залізобетонних виробів, де налагоджено окрім вже існуючої номенклатури (трамвайні плити, вироби для круглих колодязів), непустотні залізобетонні вироби (ФБС, палі, лотки, тощо).
 • (Українська) 2016 р. - відбувся запуск лінії по виробництву вібропресованої бруківки та труб водопропускних діаметром до 0,8 м.
 • (Українська) 2020 р. - для кращої логістичної підтримки компанія розмістила бетонозмішувальні вузли на трьох локаціях Львова, що дозволить у коротші терміни поставляти бетонні суміші клієнта.
 • (Українська) 2021 р. - важливим етапом в розвитку підприємства стане співпраця з компанією Nordimpianti по монтажу обладнання та запуск лінії виробництва багатопустотних плит екструдерним методом.

(Українська) Нам довіряють